Баштанська міська рада

«Тиждень безпеки життєдіяльності»

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС в Баштанському закладі дошкільної освіти №4 «Дюймовочка» з 14 травня по 18 травня 2018 року пройшов «Тиждень безпеки життєдіяльності дітей»

Вся робота спланована і проводилася відповідно віку дітей та тематичних днів: «Азбука автомобільних доріг», «У природи є різна погода», «Дитина серед людей та предметів», «Вогонь – друг, вогонь-ворог», «Школа екстремальних ситуацій».

Протягом тижня педагоги закладу разом з дітьми у цікавих, ігрових формах роботи у вигляді бесід, інтегрованих занять, дидактичних та сюжетно-рольових ігор, спортивних розваг, закріплювали навички поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у тісній співпраці з працівниками міської пожежно-рятувальної частини була проведена навчальна евакуація дітей та працівників закладу у разі виникнення загрози пожежі. Завдяки чому, працівники закладу мали змогу на практиці закріпити теоретичні знання з безпеки життєдіяльності.
Зацікавила малят зустріч з командою пожежно-рятувальної частини. Діти мали можливість поспілкуватися зі справжніми пожежниками, побачити демонстрацію спецодягу, обладнання пожежної машини, всі пристрої для пожежогасіння, а також закріпити правила безпечної поведінки з вогнем.

Підсумком тижня стало проведення фізкультурних розваг, де були проведені змагання «Спритні рятівники» за участю вихованців середніх групп (вихователі С.М. Іванова , Н.Б. Антонович ). Дошкільнята знаходили вихід із небезпечних ситуацій, змагалися в швидкості, спритності, вмінні орієнтуватися на місцевості.

 

Залишити відповідь