Баштанська міська рада

Тиждень англійської мови в Баштанській ЗОШ № 2

Події

Предметні тижні у школі ‒ одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче.

Проведення предметних тижнів вже давно стало традиційним у нашій школі. Не є винятком і цей навчальний рік. Нещодавно учні Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 стали активними учасниками методичного Фестивалю англійської мови. Протягом п’яти днів учителі нашого методичного об’єднання О.І. Чокан, Г.М. Берко, І.Я. Вареца, М.А. Бордовська та О.А. Гречина проводили різноманітні конкурси, виставки, змагання та позакласні заходи.

Під час проведення тижня учням молодших класів було запропоновано переглянути мультфільми англійською мовою, конкурс малюнків «Magic letters»,урок-конкурс «Весела англійська», урок-подорож до країни англійської мови та веселі фізхвилинки під час перерв.

Під час заочної екскурсії «Казкова країна Англія» учні 5-8 класів почули про необхідність вивчення англійської мови в сучасному житті, прослухали коротку інформацію про Великобританію та її традиції – усе це мало форму брейн-рингу. Розважально- пізнавальна гра «Interesting English» залучила до роботи всіх учнів, передбачаючи в собі різні форми роботи (парну, групову, індивідуальну).

Дуже жваво та креативно пройшов позакласний захід для учнів 5-6 класів «Найрозумніший» (учителі Г.М. Берко, М.А. Гречина) А також проходили веселі перерви, під час яких учні розгадували кросворди, співали та декламували вірші.

Перед старшокласниками стояли більш складні завдання: виготовлення стінгазети та участь у мозковому штурмі «Зробимо планету кращою».

Особливо хочеться відмітити роботу молодого учителя О.А. Бордовської, яка на рівні з більш досвідченими учителями проявляє творчість, креативність та наполегливість у своїй роботі. Тиждень англійської мови не став винятком. Вона разом з учнями 6-Б класу влаштувала справжнє свято для першачків «Happy English», під час якого малюки із задоволенням брали участь у конкурсах та допомагали учасникам вистави.

У кінці тижня відзначили активних учасників. Діти поділились своїми враженнями, побажаннями, висловили пропозиції щодо проведення заходів наступного року, адже вони завжди з цікавістю та ентузіазмом ставляться до подібних подій у школі. Тому й пройшов тиждень іноземної мови надзвичайно легко, весело, у дружбі та співпраці. Він залишив по собі, крім приємних спогадів і теплих вражень, нові знання та навички у школярів, налаштував деяких учнів до подальшого активнішого вивчення англійської мови, роботи над собою.

Ми ще раз переконалися, що організація предметних тижнів дає нам змогу яскравіше викласти програмовий матеріал, точніше розставити акценти при вивченні тем, заохотити дітей до самовдосконалення та розвитку комунікативних здібностей. В учнів формуються такі якості як толерантність, уміння працювати в команді, поважати думку товариша, уміння слухати, уміння ставити і досягати поставленої мети. І врешті, така діяльність є безперечною запорукою розвитку творчих здібностей, уваги та пам’яті дітей.

Застосування засобів позакласної роботи з предмета дає нам змогу створити атмосферу співтворчості, спілкування, взаємодопомоги, що відповідає концепції сучасної креативної освіти. Адже так важливо у наш час зуміти сформувати у дітей такі якості як креативність та здатність до творчого нестандартного мислення. І зараз ми маємо всі можливості для найповнішого розкриття перед учнями свого предмета. Головне – зуміти застосувати всі доступні засоби навчання, інноваційні технології, а найголовніше – запалити у дитячих очах той вогник цікавості та готовності до роботи, без яких неможливе проведення подібних заходів.

О.І.Чокан,

голова МО «Учителів іноземних мов»,учитель І категорії

Залишити відповідь