Баштанська міська рада

Театральний фестиваль дитячої творчості « Казка – 2018» відкрито у «Віночку»

Вже понад 14 років у Баштанському ЗДО № 2 «Віночок» проводиться театральний Фестиваль дитячої творчості «У світі казки чарівної». І за традицією 16 листопада 2018 року відбулося відкриття щорічного театрального фестивалю дитячої творчості «У світі казки чарівної–2018».

Відкрили фестиваль вихованці середньої групи (вихователі Савчук Л.М., Ананевич Н.В., помічник вихователя Струк Л.А.). Бурхливими оплесками глядачі, а це тата і мами, бабусі і дідусі, тьоті і дяді, зустріли юних артистів, героїв української народної казки «Ріпка», під час якої діти показали акторську майстерність персонажів казки. Родзинкою казкової вистави, було смакування смачної каші з ріпки, яку приготували батьки.

Цікаву казкову виставу «Веселий город» показали вихованці старшої групи (вихователі Горденко О.І., Моторна Ю.В., помічник вихователя Білик А.В.). Майстерно зіграні ролі, яскраві костюми полонили глядачів.

Яскраве театральне дійство підготували вихователі, помічники вихователів середньої і старшої групи, які підготували сценарії вистав; музичний керівник Ковтун М.О., яка здійснювала музичне оформлення, постановку таночків та батьки, які допомагали у пошитті костімів.

Після вистав у залі хвилююча, урочиста атмосфера: щасливі усмішки, палаючі очі, радісні обличчя маленьких акторів та їхніх однолітків – глядачів, гордість і неперевершена радість у батьків за своїх дітей. Що може красномовніше за це свідчити про любов дітей до театру! І нам, педагогам, хочеться і надалі продовжувати поглиблено працювати над організацією театрально-ігрової діяльності вихованців, бо у театралізованій грі яскраво проявляється і розвивається дитяча творчість.

 

Залишити відповідь