Баштанська міська рада

Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе і свято для мене

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні цей день відзначається із 1998 року. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

2 червня працівниками та учасниками художньої самодіяльності Плющівського сільського Будинку культури було проведено театралізовану программу «Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе і свято для мене».

На свято до дітей завітали казкові персонажі : Червона Шапочка, Лисиця та Буратіно, Попелюшка та Мачуха, Кощій та Баба Яга, Мишенята та Леопольд, Казка та Клоуни, ролі яких майстерно виконали: Анна Гавриленко, Віолетта Перерва, Олена Семешко, Юлія Габор, Альона Матяш, Максим, Сергій  та Юлія Кремендюки, Владислав Івах

Лізавета Гавриленко, Наталія Бондаренко, Жанна Скібіцька.

Звучали пісні у виконанні дитячого колективу вокального співу «Візерунок» у складі : Анни та Руслани Івах, Олександри Гук, Анастасії Тиць, Юлії Вишневської  та вокального колективу «Барви».

Сподобалися глядачам і виступи хореографічних колективів «Сюрприз» та «Мозаїка».

Всі присутні на святі  активно брали участь в конкурсно-ігровій програмі, де кожна дитина отримала приз. А по завершенню свята, всім дітлахам було  роздано морозиво.

Щиро дякую за допомогу в організації та проведенні свята художньому керівнику Тетяні Титенко, керівнику гуртка Олегу Сук, звукооператору Миколі Борозенцю, т.в.о старости М.О.Луценку. Слова подяки за фінансову підтримку заходу адресуємо директору СТОВ «Дружба» Т.М.Кравчук та Баштанській міській раді.

 

Директор комунального закладу «Плющівський СБК»   Купленко Л.М.

Залишити відповідь