Баштанська міська рада

Святковий концерт до Дня медичного працівника

15 червня, напередодні Дня медичних працівників, велика святкова програма, адресована баштанським медикам, відбулася в районному Будинку культури.

На Баштанщині медиків поважають і цінують. Як свідчення цієї поваги ‒ урочисті заходи, які традиційно відбуваються у нашому місті напередодні свята. Цей рік не став виключенням.

Баштанські артисти доклали всіх зусиль, аби створити гарний святковий настрій усім, хто завітав на свято ‒ гарні душевні пісні та яскраві танцювальні композиції, які вони представили на розсуд глядачів не залишили байдужими нікого. А ще ‒ теплі щирі слова, які лунали на адресу баштанських лікарів та медичних сестер, фельдшерів та працівників швидкої медичної допомоги.

За традицією, на початку заходу, кращих представників галузі вітали та нагороджували грамотами і подяками ‒ і від керівництва лікарні, і від виконавчої влади.

Від імені Баштанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто баштанських медиків вітала секретар міської ради Людмила Луценко: «За доброю традицією у третю неділю червня ми відзначаємо День медичного працівника. Це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Бути медиком – це виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними – основні принципи людей вашої професії. Переконала, що ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди будуть поєднуватись із щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації.

Тож прийміть сьогодні щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!

Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, а ваші душі наповнюються теплом. Зичу вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за важку, але таку потрібну роботу.

Нехай життя дарує спокій та добро, тепло й щастя у родинах. Щиро бажаю вам і вашим сім’ям наснаги, невичерпних життєвих сил та благополуччя і щоб у ваших домівках панувала злагода, повага і взаєморозуміння».

Зі святом своїх колег щиро привітали і головний лікар Баштанської ЦРЛ Алла Барсегян і головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Шпарук, які також вручили грамоти своїм підлеглим за хорошу роботу. А особливо тепло присутні в залі вітали ветеранів медичної служби, які віддали улюбленій професії більшість свого життя. І, звісно, лунали вітання на адресу тих медичних працівників, які і в цей святковий день несуть свою невтомну службу, рятуючи найцінніший скарб ‒ людські життя.

Залишити відповідь