Щодо реконструйованого парку в мікрорайоні «Агропромтехніка».

5 травня надовго запам’ятається жителям  Баштанки,  адже  цього дня відбулося відкриття нового об’єкту у місті: реконструйованого парку в мікрорайоні «Агропромтехніка».

Багатолюдно і гамірно від дитячих голосів було вранці цього дня в  оновленому  парку  «Агропромтехніки». Розділити радість з містянами приїхали міський голова І. В Рубський, його перший заступник О. В. Процак, депутати та члени ви конкому міської ради. Очільник міста привітав жителів мікрорайону з цією чудовою подією, наголосивши що, незважаючи на економічну кризу в Україні, наше місто продовжує розвиватися. Так у минулому році на розвиток інфраструктури міста було витрачено 14 мільйонів гривень. У цьому році міська рада реалізуватиме ще три крупні проекти: ремонт центральної греблі (6,8  млн грн) переробка твердих побутових відходів (6,2 млн грн), реконструкція очисних споруд Баштанського міськводоканалу (2 млн грн). Відкриття оновленого парку, яку містяни чекали не один рік, є гарним подарунком до 72-ї річниці Великої Перемоги в Другій світовій війні. Дуже відрадно, що саме молодь мікрорайону виступила ініціатором цих робіт. Вони першими висадили молоденькі деревця. Потім ініціативу підхопила міська рада, котра довела справу до логічного  завершення,  написавши відповідний проект та залучивши 75 тисяч інвестиційних коштів. Всього на реконструкцію парку витрачено близько півмільйона гривень. Дякую всім, хто брав безпо- середню участь в оновлені парку, зокрема: працівникам КП «Добробут»,  керівництву  та  колективу ДНЗ «Віночок», котрі завжди першими приходять на допомогу, депутатам, членам виконкому міської ради, − вітаючи містян, сказав мер міста.

– Та головне – хочу звернути ся до всіх мешканців мікрорайону з проханням берегти те, що вже зроблено. Бо на сьогодні вже дві лавки поламали,  обірвали  волейбольну сітку, засипали близько двох відер піску у фонтан, що може призвести до згорання мотору. Тільки навчившись берегти те, що маємо, ми зможемо розвиватися далі.

-Реконструкція парку на цьому не завершується. У нас ще багато планів, − приєднався до привітань О. В. Процак. – І все залежить віднас з вами, як ми будемо зберігати те, що маємо.

Вихованці Будинку дитячої та юнацької  творчості  під  керівництвом своїх наставників-педагогів підготували справжнє свято для жителів мікрорайону. Веселі пісні та танці звеселяли душі присутніх.

І ось урочиста мить відкриття парку. Червону стрічку перерізали керівники міста І. В. Рубський та О. В. Процак під бурхливі оплески присутніх на святі. Малеча з радістю почала гратися на підготовлених майданчиках.

Олена ВИНОГРАДОВА

 

 

 

 

 

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.