Баштанська міська рада

Що таке STEM?

Що таке STEM? Це напрямок освіти при якому посилюються природничо-науковий компонент і інноваційні технології. STEM уособлює в собі інтеграцію наук, технологій, інженерії та математики.
В цьому році держава збільшила кількість державних місць на здобуття саме STEM-професій. Насправді в усьому світі спостерігається збільшення попиту на STEM-професій. Це ІТ-спеціалісти, технологи, науково-інженерні кадри і математики.
Щоб учні могли надалі себе успішно реалізувати в житті, завдання сучасної школи і вчителя розвинути в учнів ті навички, що необхідні для здобуття STEM-професій.
Так, 29 березня 2018 року учнів закладів освіти м.Баштанка долучилися до освітнього проекту “Крок до науки”. Автором проекту є Манькусь І.В., доцент кафедри фізики механіко-математичного факультету МНУ імені В.О.Сухомлинського. Школярі відвідали галерею творчих особистостей та взяли участь у STEM-майданчику з майстрами STEMу (студенти І та ІУ курсів).
В роботі майстер-класу учні проводили фізичні досліди, вивчали історію виникнення їх. Кожна студія представила свої дослідження і за голосуванням присутніх визначили найкращих дослідників. Ними стали учні Баштанської гімназії та Баштанської ЗОШ №2. Найкращим дослідником став учень 6 класу Баштанської гімназії Мельник Іван. Учні отримали сертифікати учасників освітнього проекту “Крок до зірок” STEM-майданчик “Зірковий круїз”, сертифікати на навчання англійської мови протягом 1 місяця.
Висловлюємо подяку організаторам заходу Манькусь І.В., Недбаєвській Л.С. та студентам І курсу, а особливо випускникам Баштанських закладів освіти, які працювали з нашими учнями.

Залишити відповідь