Шановні земляки, шановні виборці!

Доводжу до Вашого відома про факт порушення законодавства України про місцеві вибори – застосування у відношенні до мене, як кандидата на посаду міського голови Баштанської міської об’єднаної територіальної громади, «чорних» піартехнологій, а саме: в ніч з 04 на 05 грудня 2016 року невідомими особами на території міста Баштанка в 21-му різних місцях на приватних загорожах та будівлях, громадських зупинках були нанесені фарбою з аерозольного балончика написи.

Такими діями принижено мою людську гідність, людську гідність моїх виборців, було нанесено шкоду приватному, комунальному та державному майну, брутально порушено вимоги Правил благоустрою території міста, порушено майнові права громадян. Мешканці міста, міський бюджет нестимуть збитки по
відновленню належного стану загорож, будівель, громадських зупинок.

Я особисто та міська рада звернулись до міської територіальної комісії та Баштанського відділу поліції з проханням як найшвидше розслідувати даний злочин.

Шановні жителі міста, якщо вам відома будь яка інформація по даній події прошу повідомити правоохороні органи та КО «Правопорядок».

З повагою, Рубський І.В. 

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.