Баштанська міська рада

Семінар-практикум учителів початкових класів

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета якої  створити школу, де буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання,  а й вміння застосовувати їх у житті. Це має бути  школа, до якої приємно ходити учням, де прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

У зв’язку із переходом закладів освіти до нових стандартів НУШ, на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ №2 відбувся семінар-практикум «Створення безпечних умов для фізичного і психоемоційного розвитку дітей», у якому взяли участь учителі початкових класів закладів освіти Баштанської міської ради та методист психологічної служби Лещенко І.Б.. Заступник директора із навчально-виховної роботи Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. Максимова О.Г. коротко познайомила присутніх із традиціями школи, кращими розробками учителів школи та акціями, які проходять протягом весняних канікул.

Учитель початкових класів Чорна О.А., яка є тренером Нової української школи (наказ Міністерства освіти і науки України 15.01.2018 № 34«Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи») поділилася досвідом проведення занять де було зроблено акцент на розвиток умінь, підходи до навчання працювати в колективі й розуміти інших.  Освітній процес срямовано на розвиток компетенцій. Ольга Анатоліївна показала нові прийоми, під час яких діти вчаться шукати інформацію, вирішувати проблеми й ефективно комунікувати одне з одним. Методист психологічної служби Лещенко І.Б. провела заняття із елементами тренінгу, на якому були відпрацьовані етапи ранкових привітань учнів, окремо зупинилася на психологічних особливостях проведення занять для учнів 6-7 років та  разом із учасниками набули практичного досвіду у роботі із арт-занять.

Школа має давати дитині різні вміння, компетентні навички. Головне її завдання — вже не забезпечення знаннями, бо вони дуже мінливі в сучасному світі. Нове завдання школи — навчити дітей, як знання і навички втілювати в життя.

 

Методист психологічної служби  І.Б. Лещенко

Залишити відповідь