Баштанська міська рада

Роки шкільні так швидко пролетіли

Баштанський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №2 вкотре гостинно відкрив свої двері для випускників минулих років. На свято усмішок, добрих спогадів та приємних зустрічей завітали вже дорослі випускники різних поколінь, гості та безпосередньо самі учні, які влаштували яскравий концерт із безліччю майстерних номерів.

За результатами реєстрації, яку провели учні 11-х класів, до школи завітали ветерани педагогічної праці та понад 160 випускників.

Приємні спогади принесли присутнім кадри з фільму про шкільне життя випускників, фотогазети, різні світлини. Кожен кадр, виступ гості зустрічали гучними оплесками, а шкільні пісні, що супроводжували показ, створили у залі атмосферу ностальгії та спогадів. Порадували усіх виступи теперішніх вихованців, їх яскраві виступи, запальні хореографічні композиції.

Урочиста частина вечора закінчилася… Випускники зі своїми класними керівниками повернулися до класних кімнат, де поділилися спогадами, поринули у ті незабутні роки юності, пригадали шкільні будні, розповідали один одному про сьогодення.

У школи немає колишніх учнів, їхній веселий сміх, емоції і до сьогодні зберігають її стіни. Спогади про колишніх учнів та теплі зустрічі з ними зігрівають серця педагогів.

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам та вашим успіхам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

Залишити відповідь