Баштанська міська рада

Родина Олега Сук отримала Гран-прі в обласному огляді колективів сімейної творчості «Родинні суперечки»

Події

20 травня 2018 року в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся обласний огляд колективів сімейної творчості «Родинні суперечки», у якому Баштанську об’єднану територіальну громаду достойно представила родина Олега Сука з Новопавлівського сільського будинку культури, котра отримали найвищу нагороду – Гран Прі.

Захід проводиться раз у два роки й спрямований на популяризацію родинної творчості, відродження та збереження традицій та звичаїв українського народу.

17 творчих родин з Арбузинського, Баштанського, Братського, Березанського, Врадіївського, Казанківського, Кривоозерського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Первомайського, Снігурівського районів, Галицинівської ОТГ, Баштанської ОТГ представили свої роботи у двох номінаціях: «Творча родина» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Усі родини були талановитими, яскравими та індивідуальними. Вони щедро поділилися своєю формулою сімейного щастя, щиро роздавали рецепти традиційних страв та пригощали глядачів.

Кожен колектив презентував театралізовану композицію, побудовану на гумористичному матеріалі, де у творчій формі розгортається і вирішується родинний конфлікт.

Так, учасники огляду продемонстрували свої візитівки «Які мамка й татко, таке й дитятко»; родинні страви «Як ковбаса та чарка, то минеться і сварка»; сімейні суперечки «Найкращий клад, коли в родині лад» та творчий конкурс «Яка пташка, така й пісня».

Переглянувши конкурсні виступи учасників, журі визначило переможців. Так, у номінації «Творча родина» найвищу нагороду Гран-прі отримала родина Олега Сук з Новопавлівки Баштанської ОТГ.

Переможці обласного огляду були нагороджені дипломами від управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та обласного центру народної творчості, а також кубками та сувенірами.

Щиро вітаємо родину Олега Сук та його творчий народний колектив «Берегиня» з високою черговою нагородою! Бажаємо подальших успіхів і творчих злетів.

Залишити відповідь