Баштанська міська рада

Проводжали у самостійну життєву дорогу випускників

22 червня 2018 року в місті Баштанка відбулось особливе свято, яке не позначене в жодному календарі, – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 проводжала у самостійну життєву дорогу випускників 11 класів.

Школа вирішила організувати випускний вечір за традицією попередніх років: випускники в святковому вбранні пройшли з учителями колоною від своєї рідної школи через центр міста до пам’ятника Т.Г. Шевченко та до  Будинку культури, де відбулося урочисте вручення документів про середню освіту, медалей та інших відзнак.

Під звуки урочистої музики до зали увійшли випускники – схвильовані та щасливі водночас. В їхніх очах світив промінь радості! Дивлячись на різнобарв’я вечірніх суконь та строгість і елегантність костюмів, непомітно задумуєшся, як швидко пролетіли роки, і ті малята, які нещодавно переступили поріг школи, вже стали дорослими та самостійними. Слід відмітити, що випускний  вечір пройшов дуже вдало.

У цей прекрасний день пролунало багато гарних побажань від деректора школи Олександра Бабіна, який  висловив сподівання, що юнаки та дівчата гідно долатимуть труднощі в житті, що кожен здобуде успіхів у самореалізації, побажав випускникам віри в себе, здійснення мрій, щасливої життєвої дороги та не тримати синицю в руках, а бути журавлями в небі. А також вручив випвускникам атестати, похвальні грамоти за вивчення окремих предметів.

Міський голова Іван Рубський вручив двом випускникам-медалістам, подяки за активну участь у житті школи, сумлінне ставлення до навчального процесу. Також дітей привітали почесні гості виконувач функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації Олександр Славінський, начальник відділу освіти молоді та спорту Ганна Зеркаліна, директор районого будинку культури Ольга Крамарекнко, директор БДЮТ Людмила Комариста-Кошик.

На святі випускники  звернулися зі словами подяки до своїх вчителів, та усіх працівників школи. Вразили своїм несподіваним номером випускники, що показали мініатюру про вчителя української мови на заміні уроку фізкультури. Кульмінацією вечора був яскравий та незвичайний вальс випускників, який заворожив всіх присутніх.

Хвилюючим був цей день не лише для дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено бється серце,а то і зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їхні пташенята.

Дорогі випускники! Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.

Щасливої вам дороги!

Залишити відповідь