Баштанська міська рада

Прощавай початкова школо!

Чотири роки тому, вони тільки прийшли до Новосергіївської школи, а вже сьогодні – відсвяткували свій перший випускний. Мова йде про наших четвертокласників. Зовсім нещодавно ці учні починали вчитися читати та писати, рахувати й малювати, але за 4 роки початкової школи вони встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, подорослішати, знайти нових друзів. 
Отож з нагоди закінчення початкової школи, 30 травня в Новосергіївській ЗОШ відбувся випускний бал в учнів 4-го класу. Під оплески присутніх гостей, батьків та молодших друзів випускники 4 класу разом з першою вчителькою Донченко Мариною Володимирівною зайняли своє місце на лінійці. Святкову лінійку розпочала Марина Володимирівна, яка привітала своїх учнів із закінченням початкової школи, вручивши їм «дипломи» про отримання початкової освіти та відмітила батьків подяками за добросовісне виховання дітей і активну участь в житті класу.
Випускники розповідали вірші, співали пісні, танцювали, брали участь у підготовлених конкурсах та розвагах. На кінець свята слова настанови з побажаннями успіхів у подальшому навчанні отримали від першої вчительки та зробили спільне фото на пам’ять. Від організованого свята всі отримали безліч позитивних емоцій.

Залишити відповідь