Баштанська міська рада

Прощальний вечір, вечір випускний

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела гімназійна пора. Попереду у вчорашніх гімназистів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але спогади про гімназійне життя назавжди зостануться найсвітлішими. І мабуть для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

23 червня відбувся випускний вечір 11-х класів  гімназії м. Баштанка. Саме в цей день учні попрощались з дитинством, перейшли в новий статус абітурієнтів і востаннє сказали “прощавай” своїй першій альма–матер.
У гостинному залі, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. Тридцять чотири впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали атестат.

Від імені Баштанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто випускників привітав міський голова Іван Рубський:  «Дорогі випускники! Для мене є великою честю привітати вас з успішним завершенням вашого гімназійного етапу в житті. В новому житті ви самі вибираєте свій шлях, вирішуєте ким бути і професійно, і по суті. І те, який буде обраний шлях, визначить якість вашого подальшого життя. Визначте для себе гідні пріоритети – і ваше життя буде гідним.Від душі бажаю, щоб у вас все склалося якнайкраще. Беріть з собою свою мрію і зробіть її життєздатною. Легкої дороги вам, дорогі!», а також вручив золоті медалі випускникам.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали офіційні особи виконувач функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації Олександр Славінський, директор гімназії Світлана Гапішко, вчителі, начальник відділу освіти молоді та спорту Ганна Зеркаліна, директор районого будинку культури Ольга Крамаренко, директор БДЮТ Людмила Комариста-Кошик.

Після офіційної частини вечора, випускники показали свої таланти: останні пісні, вірші, присвяти, останній шкільний вальс. З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за всі свої 11 років шкільної ери. Маємо надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії і сподівання випускників здійсняться.
Тож, хай Вам щастить, у добру путь!

 

Залишити відповідь