Баштанська міська рада

Програма DOBRE презентувала у Баштанці єдину ІТ-платформу DOSVIT

Баштанська об’єднана територіальна громада стала однією з перших  громад, яка незабаром отримає сайт з розширеним функціоналом і єдину панель управління всіма додатками. А представники місцевого самоврядування та мешканці матимуть доступ до інвестиційних інструментів розвитку та механізмів громадської участі.

За словами менеджера громадської організації Social Boost Катерини Борисенко, на конкурсній основі було обрано сім об’єднаних громад програми DOBRE, які зможуть першими протестувати переваги платформи  DOSVIT.

Головне для чого ми зібрались сьогодні, це шанс впровадити новітні ІТ – технології на нашому сайті. Хоча ми і вважаємо, що наш сайт непоганий, та все ж таки технології йдуть попереду нас то ж завдяки програмі “DOBRE” – він буде більш вдосконалений”, -наголосив міський голова Іван Рубський 

Під час презентації було підписано меморандум про співпрацю.

Платформа DOSVIT була створена у співпраці з представниками 36 громад, які взяли участь у сесії проектування платформи та були залучені до визначення функцій, необхідних саме для веб-сайтів ОТГ.  Дані громад будуть розміщені на українських серверах з комплексною системою захисту інформації. Сайти, які запрацюють на платформі DOSVIT, відповідатимуть вимогам чинного законодавства та за потреби матимуть власне доменне ім’я на gov.ua.

Залишити відповідь