Баштанська міська рада

28 представників об’єднаних територіальних громад закінчили навчання у «Школі прес-секретаря»

2 липня  28 представників об’єднаних територіальних  громад Миколаївської області закінчили навчання у спільному проекті Миколаївської облдержадміністрації та Чорноморського національного університету ім. Петра Могили – «Школа прес-секретаря». 

Учасники проекту щиро вдячні Миколаївській обласній державній адміністрації, Олексію Савченко, Олександру Кушнір, головам ОТГ за підтримку та спільну реалізацію проекту, що розвиває нашу державу!

Крім цього, велика подяка професійним  викладачам, які ділились власним досвідом, йшли разом з прес-секретарями стежинами до їх професійного становлення: Ярославу Індікову, Тетяні Жареновій,  Олені Бережній, Василію Цимбалу, Антону Топчію та ректору університету Леоніду Клименко.

Учасники проекту отримали дипломи про підвищення кваліфікації Чорноморського національного університету ім. Петра Могили – «Школа прес-секретаря».  Представником від Баштанської об’єднаної територільної громади був Олександр Заболотній, який отримав Почесну грамоту за високі досягнення та професійну майстерність під час сумліного навчання та посвідчення  кореспондента медійного порталу Громада.News.

Відео-презентація Баштанської ОТГ – екзаменаційна робота Олександра Заболотнього.

 

 

 

Залишити відповідь