Баштанська міська рада

Пробація України Probation in Ukraine

Згідно «Положення про організацію діяльності волонтерів пробації» (затверджене наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 року № 98/5) Баштанський районний відділ з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України запрошує до співпраці небайдужих громадян для волонтерської діяльності в роботі з особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом та за завданням уповноваженого органу з питань пробації.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

‒ сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації;

‒ участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації;

‒ участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;

‒ участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації;

‒ надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;

‒ сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;

‒ тсприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням;

‒ участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Детальна інформація за тел.: (05158)  2-92-56; (093) 144-46-52.

За матеріалами Баштанського  районного відділу з питань пробації

Південного міжрегіонального управління з питань виконання

кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України

Залишити відповідь