Баштанська міська рада

Про корегування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею  31, частиною 6  статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами та у зв’язку із зміною протягом строку дій цін/тарифів економічно обґрунтованих витрат з причин, які не залежать від виконавця/виробника, зокрема збільшення податків і зборів, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання:

1) з поверхневого водозабору :

–  для всіх споживачів м. Баштанка та сіл Добре і Новоєгорівка в розмірі 17,70 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)

        2) з підземного водозабору :

–  для всіх споживачів сіл Шевченко, Зелений Яр, Трудове, Явкине, Новоіванівка, Київське, Старосолдатське, Новосергіївка, Плющівка, Новогеоргіївка, Піски, Христофоріка  в розмірі 18,24 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)

  1. Встановити тарифи на послуги централізованого водовідведення:

– для всіх  споживачів 9,54  грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

  1. Ввести в дію тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення в 15-денний термін з дня повідомлення про це споживачів.

4.Зобов’язати керівництво КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» (Кот В.В.) надавати до Баштанської міської ради щоквартально звіти про фінансові показники підприємства.

  1. Рішення виконавчого комітету Баштанської міської ради від 15 січня 2018 року №7 «Про встановлення тарифів та послуги централізованого водопостачання та водовідведення» та від 16 березня 2018 року №45 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15 січня 2018 року №7 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення», вважати такими, що втратили свою чинність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів влади (Євдощенко С.В.)

 

Міський голова                                                                             І. В. Рубський

Залишити відповідь