Баштанська міська рада

Привітання міського голови з Міжнародним днем солідарності трудящих

Шановні жителі територіальної громади

Від щирого серця вітаю вас із Міжнародним днем солідарності трудящих!

Свято 1 Травня було і залишається для нас символом взаємної підтримки і згуртованості, поваги і прагнення працювати на спільний результат. А запорукою розвитку та процвітання нашої об’єднаної територіальної громади завжди залишається повсякденна творча праця баштанчан.

Упевнений, що злагоджена робота дозволить нам наблизити мету, до якої ми всі прагнемо ‒ зробити рідний край одним із кращих місць для життя не тільки в Україгні, але й у світі. Сподіваюся, це свято надихне вас на нові звершення і добрі справи.

Першотравень ‒ це не просто свято весни і праці. Це свято історично утворилося, як день боротьби працівників за свої права.

Час нових випробувань в Україні вимагає згадати, що головною зброєю в боротьбі за справедливість і соціальні гарантії для робітника чи селянина, вчителя чи лікаря, інженера чи вченого, студента чи пенсіонера є солідарність.

Тож нехай у кожного з нас завжди буде улюблена справа, яку подобається робити, повага колег, задоволення від відмінних результатів праці, а першотравень буде символом нашої взаємної підтримки і спільної боротьби за гідне сьогодення, за краще майбутнє.

Міський голова         І.В. Рубський

Залишити відповідь