Баштанська міська рада

Привітання Баштанському міському голові

Баштанському міському голові

І.В. Рубському

Шановний Іване Васильовичу!

Вітаємо Вас, Вашу місцеву громаду як переможця доброчесності (цілісності) запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) серед 24-х місцевих громад півдня та сходу України!

Ви отримали 110,78 з 125 балів! Більш того, зробили якісний ривок доброчесності з 56,14 балів у 2017 р.

Ви є історією того як потрібно реформувати місцеві публічні фінанси!

З повагою ‒

директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін

Довідка. Фонд та виконавчі комітети Баштанської, Вознесенської, Миколаївської міських та Воскресенської селищної рад з травня 2017 року за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні реалізують проект на тему: «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня та сходу України».

Протягом червня‒ жовтня 2017 року експерти Фонду розвитку м. Миколаєва (ФРММ) на основі аналізу відповідності вимогам законодавств України бюджетних запитів на 2017 р., паспортів бюджетних програм 2017 р. провели первинний громадський аудит доброчесності запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) у 24 місцевих громадах (13 містах обласного значення та 10-ти ОТГ).

Також у згаданий період для оздоровлення місцевих фінансів посадові особи органів місцевого самоврядування, місцеві депутати і громадські активісти згаданих пілотних громад отримали відповідну навчальну і консультативну підтримку.

Висновки та рекомендації громадського аудиту почули у 19-ти місцевих громадах. Про це свідчать результати вторинного громадського аудиту – аналізу бюджетних запитів на 2018 р., паспортів бюджетних програм 2018 р. та процедур публічного представлення виконання бюджету 2017 та паспортів бюджетних програм 2018 рік.

 

Залишити відповідь