Баштанська міська рада

Презентація збірки “Зачарований промінь”

3 травня у місті Миколаєві Віктор Коваленко презентував збірку “Зачарований промінь”.

Серед запрошених були Баштанський міський голова Іван Рубський, перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, члени літературно-мистецького клубу «Роксолана» та шанувальники таланту творчої душі. Свято вийшло майже сімейним, адже на нього прийшли найближчі друзі відомо митця Баштанщини. Провела творчу зустріч заслужений журналіст України Інга Хоржевська.

Виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський звернувся до письменника з теплими словами вдячності та побажаннями успіхів в подальшій творчості.

Баштанський міський голова Іан Рубський нагородив грамотою самодіяльного композитора за високий професіоналізм, плідну працю, активну участь у культурному житі Баштанської об’єднаної територіальної громади, особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва та з нагоди творчої зустрічі-презентації збірки поезій “Зачарований промінь”.

Продовж всього заходу Віктор Коваленко запросив всіх присутніх поринути у дивовижно яскравий світ поетичного слова адже для нього – це особливий формат спілкування із навколишнім світом. Дзвінкоголосе, поетичне слово поспішає бути почутим, щоб відізватися у серцях людей, торкнути легкою, ніжною мелодією найтонші струни людської душі. Неповторну атмосферу надавали чудові пісенні композиції у виконанні митця. І оскільки кожен захід не обходиться без прем’єр, Віктор Коваленко презентував пісні на вірші Сергія Єсеніна.

Своїми враженнями поділилися відомі й шановні гості вечора, заслужений працівник культури України Євген Долгов, голова Миколаївської обласної організації Спілки письменників України Віра Марущак, земляки: Юрій Мельник, Лілія Атнажева, Валентина Юр’єва, Ірина Пшиченко, Володимир Гребьонкін, багато добрих і чуйних слів прозвучало про поета та його творчість.

Такі заходи дійсно важливі у наш час. Вони дарують нам відпочинок і насолоду, дають змогу здійснити подорож у світ краси та мистецтва…

Залишити відповідь