Презентація нової збірки письменниці Оксани Смоли

12 травня в актовій залі Баштанської РДА відбулася презентація нової збірки баштанської письменниці Оксани Смоли «Вітрильник у Божих долонях», яка видана в рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги в Миколаївській області на 2011-2015 роки та за співучасті фінансування в рамках районної Програми підтримки книговидання у Баштанському районі на 2011-2015 роки. Це четверта книга нашої землячки, лауреата багатьох літературних премій. Більшість творів, що увійшли до збірки, були надруковані у літературно-мистецькому і громадсько-політичному часописі Національної спілки письменників України «Дзвін» (м. Львів). Ці прозові твори – оповідання, новели, етюди – написані впродовж 2006-2016 років і ця книга символізує підсумок десятилітньої творчості талановитої письменниці, художниці Оксани Смоли. Її твори примушують нас замислитись над життєвими проблемами і водночас вчать пливти далі, долаючи перешкоди.

Шкарбан Л. Є. – працівник  центральної районної бібліотеки майстерно і цікаво поєднала в собі роль ведучої заходу та читачки, яка коментувала прочитане. Її розповідь супроводжувалась мультимедійною презентацією. Сама авторка доповнювала ведучу розповідями з історії написання того чи іншого твору. Майстерно читала уривки з творів бібліотекар Катерина Зікратова. З цікавістю присутні переглянули буктрейлер на книгу Оксани Смоли «Білий рояль», який підготовлений завідуючою Виноградівською бібліотекою-філією на конкурс «Читаємо, вивчаємо, шануємо свій рідний край». Музичний супровід заходу забезпечили працівники районного Будинку культури. Пісня по Україну, майстерно виконана Наталією Коваленко, викликала в учасників творчої зустрічі  яскраві враження.

Приємні слова привітання та побажання прозвучали у виступах вчителя української мови та літератури Баштанської ЗОШ №1 Каратєєвої В. М., директора Баштанської ЗОШ №2 Гавви Г. І., головного редактора районної газети «Голос Баштанщини» Гонти В. М., депутата міської ради Грицюка В. А., керуючої справами виконавчого комітету Баштанської міської ради Кононенко Л. А. та інших. Зустріч-презентація закінчилася діалогом автора книги та присутніх. В заході взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євдощенко С.В., начальник відділу культури Баштанської міської ради Ракітіна Н.М., депутати міської ради та т.в.о. старост.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.