Баштанська міська рада

Превентивне виховання – одна із складових виховної роботи з школярами Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Виховна робота у навчальному закладі  включає багато напрямків. Один із них – превентивна робота з молоддю. Саме тому 21 та 24 вересня у Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів закладу з інспектором Баштанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області капітаном внутрішньої служби Сергієм Ванжулою. Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання для учнів 9 – 11 класів. Цікавою і змістовною була роз’яснювально-профілактична бесіда з учнями 4-7 класів щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі.

Учні школи уважно слухали розповідь правоохоронця про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Сергій Володимирович надав змістовні відповіді на запитання вчителів та учнів, які є актуальними для нашої школи.

Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  проявів у майбутньому.

Залишити відповідь