Баштанська міська рада

КП «Міськводоканал» має намір здійснити коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Шановні споживачі!

КП «Міськводоканал» Баштанської міської ради  інформує Вас про те, що з 1 жовтня 2018 р. планується коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з причини збільшення ціни на електроенергію.

Відповідно до ч.2 Статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі зміни протягом строку дії цін/тарифів обсягу окремих складових економічно обґрунтованих витрат з причин, які не залежать від виконавця/виробника, виконавці/виробники проводять коригування встановлених цін/тарифів на житлово-комунальні послуги і подають на затвердження до органу, уповноваженого здійснювати встановлення таких цін/тарифів.

В тарифі на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення включено витрати на електроенергію за цінами станом на 01.11.2017 року. За період з 01.11.2017р. до 31.08.2018р. ціни зросло майже на 50%.

Зростання цін на електроенергію призвело до збільшення фактичних витрат на послуги з електропостачання в середньому на 5380546,00 грн., які не враховано в тарифі.

Враховуючи вищевикладене, в результаті розподілу витрат на електроенергію за видами діяльності:

відкоригована собівартість 1 куб. м. води з поверхневого водозабору складатиме 15,20 грн. (14,65 грн.+0,55 грн.)

відкоригована собівартість 1 куб. м. води з підземного водозабору складатиме 17,78 грн. (15,20 грн.+2,58 грн.)

відкоригована собівартість 1 куб. м. водовідведення складатиме 8,00 грн. (7,95 грн.+0,05 грн.)

На підставі вищевикладеного тарифи на комунальні послуги складатимуть:

на централізоване водопостачання з поверхневого водозабору 18,24 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

на централізоване водопостачання з підземного водозабору 21,34 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ).

на централізоване водовідведення 9,60 грн. за 1 куб. м  (з ПДВ)

Комунальне підприємство «Міськводоканал» Баштанської міської ради просить прийняти рішення про коригування тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення в строки, встановлені вищевказаним законом у зв’язку зі збільшенням окремих складових витрат (електроенергії), які формують тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

З обґрунтуванням причин коригування встановлених тарифів Ви маєте можливість ознайомитися на сайті Баштанської міської ради: bashtanka.org.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються за адресою: м. Баштанка, вул.  Ювілейна,1, тел. 2-51-88, 2-71-85 протягом 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити коригування тарифів на житлово-комунальні послуги а також на сайті.

email:vod.bashta@ukr.net

 

Залишити відповідь