Баштанська міська рада

ПОВІДОМЛЕННЯ

9 серпня 2018 року о 900 у приміщенні міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради з таким порядком денним:

 

 1. Про схвалення проекту рішення про затвердження звіту про виконання міського бюджету Баштанської міської ради та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-червень 2018 року.

 

 1. Про попередній розгляд Програми зайнятості Баштанської міської ради до 2020 року включно.

 

 1. Про попередній розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28 серпня 2017 року №1»

 

 1. Про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

 

 1. Про попередній розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення населення Баштанської міської ради якісною питною водою на 2017-2020 роки».

 

 1. Про затвердження цін на інші послуги, що надає КП «Міськводо-канал».

 

 1. Про затвердження акту обстеження житлового будинку, розташованого за адресою: вул.. Українська,112, м.Баштанка.

 

 1. Про передачу майна комунальної власності Баштанської об’єднаної територіальної громади з балансу Баштанської міської ради на баланс відділу розвитку культури і туризму виконавчого комітету Баштанської міської ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 квітня 2017 року № 55 «Про затвердження складу органу опіки і  піклування  при   виконавчому  комітеті міської ради».

 

 1. Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання Острікова Р.Є.

 

 1. Про накладення адміністративних стягнень за статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 1. Різне.

 

Виконавчий комітет міської ради

 

Залишити відповідь