Баштанська міська рада

Посилення антикорупційної спроможності в Баштанській ОТГ

2 липня у Баштанській об’єднаній територіальній громаді пройшов семінар-тренінг на тему «Шляхи запобігання корупції». Навчання організоване Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» у партнерстві із проектом «Регіональна антикорупційна мережа».

Тренінг провели досвідчені експерти-наставники проекту «Регіональна Антикорупційна Мережа» Ксенія Мацкевич та Роман Шахматенко, регіональний менеджер Олександра Яковлєва. В заході взяли участь міський голова, працівники апарату міської ради, т.в.о. старости, помічники старост, депутати, представники громадських організацій.

Зі вступним словом до учасників семінару звернувся міський голова Іван Рубський, який  акцентував увагу на актуальності та важливості даної теми. Помічник виконавчого директора регіонального відділення«Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» Вікторія Семеліт розповіла про діяльність асоціації та її пріоритетні напрямки.

Програма семінару передбачала обговорення актуальних питань та поглиблення знань у напрямку законодавства з питань запобігання та протидії корупції. Так, учасники семінару мали можливість ознайомитися з історією боротьби з корупцією, визначенням поняття «корупція», а також ознайомились зі шляхами запобігання корупції в Україні. Експерт-наставник проекту «Регіональна Антикорупційна Мережа» Ксенія Мацкевич ознайомила присутніх зі значенням поняття «адвокація», принципами її дії та цілями. Детально розглянули процес адвокації.

В ході семінару-тренінгу представники проекту «Регіональна Антикорупційна Мережа» відповіли на численні запитання слухачів стосовно типових прикладів ситуацій конфлікту інтересів та судової практики у зазначеній сфері.

Залишити відповідь