„Польський досвід для розробки Стратегічного плану розвитку Баштанської міської ради Миколаївської області на 2018-2025 роки”

12-13 квітня поточного року Баштанський міський голова Рубський І.В., секретар міської ради Луценко Л.І. та координатор проекту з української сторони Атнажева Л.М. відвідали 8 сіл, що увійшли до складу Баштанської ОТГ, в тому числі побували в Новоіванівці, Новосергіївці, Новопавлівці Доброму, Явкине,
Новоєгорівці, Плющівці та Пісках. Були проведені інформаційні зустрічі, які охопили 227 учасників щодо інформування про розробку Стратегічного плану розвитку та можливості долучення до цієї роботи мешканців громади. Попереду ще зустрічі в Христофорівці. Дані заходи відбуваються в рамках проекту „Польський досвід для розробки Стратегічного плану розвитку Баштанської міської ради Миколаївської області на 2018-2025 роки” за підтримки Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA – Зміни в регіоні (RITA –Przemiany w regionie), що реалізується через Фонд Освіта для Демократії (Fundacja Edukacja dla Demokracji).
Атнажева Л.М.

 

Фото: Заболотній О.І.
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.