Баштанська міська рада

Покладання квітів до пам’ятника жертв Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня,  відбулося покладання квітів жертвам та ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Цього дня, щоб вшанувати людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, біля пам’ятника зібрались перший заступник голови РДА, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кононенко, керуючий справами апарату райдержадміністрації Олександр Гайдаш, заступник голови районої ради Микола Єрешко, голови районної та міської ветеранських організацій Л. В. Андреєва і Г. С. Зюзько, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасники бойових дій в АТО, громадськість міста.

“Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації”, – наголосив перший заступник голови РДА, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський

Під час мітингу до присутніх звернулась керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кононенко : «Всьому світу відомо, що 32 роки тому на нашій українській землі сталася найтяжча техногенна катастрофа в історії людства.  І не тільки вся Україна – весь світ пам’ятає про ті трагічні події.  Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто вистояв, хто спас усе людство, нас з вами і наших дітей».

По закінченні мітингу-пам’яті присутні були запрошені на тематичну виставку  в міський краєзнавчий музей.

Протягом квітня у школах, бібліотеках та музеях організовано й проведено низку уроків-реквіємів для учнівської молоді, громадськості. Виставки фотоматеріалів, архівних документів, перегляд відеофільмів, представлено для учнівської аудиторії для вшанування вічної світлої пам’яті людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Залишити відповідь