Баштанська міська рада

Перемога… Свята Перемога…

Події

Ранок 9 Травня у селі Христофорівка розпочався з об’їзду колони машин з державними прапорами вулиць населеного пункту. Це вже дуже давня традиція, і приємно стає від того, що вона продовжується. Молодь з повагою і шаною ставиться до цього дійства. Це символічний уклін усім, хто жив, творив і захищав у 1941-1945 роках наш народ і рідну землю від ворогів.

У цей час біля сільського будинку культури зібралась колона людей. З квітами і урочистим маршем христофорівці пройшли вул. Приінгульською до школи, де братська могила, щоб вшанувати пам’ять загиблих.

Урочистий мітинг розпочали ведучі – Т.В. Цимбалюк та С.С. Тиць. Зі святом Перемоги всіх мешканців та гостей села привітала т. в. о. старости О.В. Золотухіна.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на війні і померлих від тяжких ран після війни. Після покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату розпочався концерт.

Старожили села, ветерани, діти війни, молодь, всі, хто прийшов на вшанування пам’яті людей, які загинули, зі сльозами на очах слухали воєнні пісні та вірші.

Завершилося святкування «Свічковою ходою» мешканців села. Вервечка вогників вилась вулицею… І всі хто цього не знав, з вікон будинків міг би подумати, що то полум’яний великий змій повзе вулицею Приінгульською для того, щоб спопелити зло і неправду, ворожість і ненависть і залишити людям лише добро і віру у завтрашній день.

Навіть на останнім рубежі

Промінь віри в нас ще не погас.

Боже, Україну збережи,

Господи, помилуй нас!

Залишити відповідь