Педагогічний досвід освітян регіону – 2018

Презентація досвіду Баштанського ЗДО №6 «Ягідка»

Презентація досвіду Баштанського ЗДО №6 «Ягідка» Баштанської міської ради для участі в заочному конкурсі  “Інноваційні технології в управлінській діяльності”

Сучасна соціально-економічна ситуація, що склалася в нашій країні, потребує змістовних змін в дошкільній  освіті. Удосконалення управлінської діяльності потребує пошуку науково-обґрунтованих теоретичних положень, методологічно вірних шляхів, засобів, педагогічних умов, які сприяють ефективності розвитку інноваційних процесів в управлінні закладом освіти.

«Інноваційні технології в управлінській діяльності»

«Модернізація управлінської діяльності керівника ЗДО в умовах інноваційного розвитку»

Презентація досвіду Баштанського ЗДО №2 «Віночок»

 

З метою підвищення професіоналізму і творчої активності  освітян обласний Департамент освіти і науки, щороку проводить конкурс «Педагогічний досвід освітян регіону», метою якого є  виявлення педагогічного досвіду, підтримка педагогічних здобутків освітян та сприяння впровадженню їх у практику роботи. Для Баштанського ЗДО №2 «Віночок» не є виключенням і цей рік. Наш освітянський  колектив представляє педагогічний досвід по впровадження інноваційний технологій в освітній процес, зокрема квест – технологій з проблеми «Квест – технологій як засіб оновлення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти».

«Квест – технологій як засіб оновлення освітнього процесу у закладі дошкільної освіти»

Досвід роботи 2018.doc – конкурс новий я

Валеологічний квест КНИЖКА

Матеріали заочного обласного конкурсу “Педагогічний досвід освітян регіону – 2018”