Баштанська міська рада

Пам’яті Семена Петровича Бойченка

Події

27 квітня 2018 року у 106-й день народження відомого спортсмена, видатного плавця Семена Петровича Бойченка делегація на чолі керівництвом району та міста поклали квіти до погруддя славетного земляка, що в центрі міста Баштанка, та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Розпочинаючи урочистий мітинг, перший заступник голови РДА, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський висловив данину шани та пам’яті найяскравішій постаті вітчизняного спорту, першому рекордсмену світу з плавання, заслуженому майстру спорту і тренеру, судді міжнародної категорії Семену Петровичу Бойченку.

Міський голова Іван Рубський розповів про заходи, що стали традиційними по вшануванню пам’яті видатного земляка ‒ короля батерфляю, як називають Семена Бойченка, якого занесено до Зали Слави у США, та про будівництво басейну, що стане гордістю всієї громади.

Також очільник територіальної громади подякував справжнім патріотам свого краю, котрі через багато років забуття допомогли повернути нащадкам пам’ять про видатного спортсмена й непересічну особистість С. П. Бойченка, а саме: жительці села Мар’ївка Діні Андріївні Літвіновій, яка особисто знала спортсмена й підтримувала тісні стосунки з його сім’єю, та ветерану спорту Борису Івановичу Білику з Баштанки, який провів величезну роботу по збору матеріалів про життєвий шлях С. П. Бойченка, став упорядником книги «Король Батерфляю», яка в 2009 році вийшла в світ.

Учасники заходу поклали живі квіти до погруддя видатного земляка.

Залишити відповідь