Баштанська міська рада

Пам’ять – полеглим , увага живим!

Ще один травень прийшов на нашу землю, а з ним і всенародне свято – День Перемоги. Надзвичайно людно було цього дня в центрі Новоіванівки. З самісінького ранку лунали пісні Великої Вітчизняної війни. Неначе розцвіла головна вулиця нашого села, люди йшли з квітами до Пагорба Слави та Пам’ятника Скорботної Матері.

9 Травня в селі Новоіванівка був проведений мітинг з нагоди 73-річниці Великої Перемоги у війні з фашистськими загарбниками. Під жовто-блакитними прапорами України зібралося в цей святковий день багато новоіванівців та гостей села.

Зі словами привітання до присутніх звернувся т.в.о. старости П.І.Молодецький, з сердечними побажаннями до ветеранів та всіх присутніх звернулися голова ветеранської організації В.А.Фатєєва, фахівець з соціальної роботи С.М. Гончарова , директор школи М.С. Хобзей.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять нашим дідам та батькам, котрі забезпечили нам мирне життя, зберегли пам’ять про героїчні події для сучасників та прийдешніх поколінь.

Пам’ять про минулу війну свято бережуть у Новоіванівці, пам’ятаємо про тих, хто не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.

Залишити відповідь