Баштанська міська рада

Оновлена «Панорама» запрошує охочих на відпочинок

Події

18 травня відбулося офіційне відкриття реконструйованого закладу громадського харчування ‒ кафе «Панорама» в Баштанці. Відтепер це дійсно ‒ заклад європейського зразка. Тут можна відпочити сім’єю, поїсти смачної піци, поласувати морозивом, зустрітися з друзями за філіжанкою чаю чи кави, переглянути футбольні матчі і т. д.

Розділити приємну подію з власником цього чудового закладу Матевосом Костаняном завітали перший заступник голови РДА, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, заступник голови районної ради Микола Єрешко, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кононенко, рідні та близькі родини Костанян.

Оглянувши заклад, гості висловили щирі слова подяки господарям закладу за чудовий об’єкт, який став окрасою міста та культурним центром для відпочинку містян та гостей Баштанки.

Л.А. Кононенко від імені міського голови І.В. Рубського вручила Подяку Матевосу Аршаковичу Костаняну за плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, вагомий внесок у розвиток інфраструктури міста, підприємництва, благоустрій Баштанської об’єднаної територіальної громади, активну громадську позицію та меценатство.

Залишити відповідь