Баштанська міська рада

Обмін досвідом з питань створення об’єднаної територіальної громади

23 березня Баштанський міський голова Іван Рубський разом з керуючою справами Ларисою Кононенко  зустрілися з представниками Новоодеської громади  щодо обміну досвідом з питань створення об’єднаної територіальної громади. Цей візит відбувся за сприяння народного депутата України Андрія Вадатурського.

Міський голова презентував свою громаду, розповівши та продемонструвавши за допомогою слайдів досягнення та перспективи її розвитку. Іван Рубський відповів на питання гостей щодо залучення інвестицій; як створювалися відділи, їхня чисельність і функції; чи проводилася оптимізація закладів освіти; про функцій та повноваження старост, та отримали відповіді на інші питання, що їх цікавили.

Інна Браславська голова ГО Волонтерів, батьків загиблих героїв та ветеранів АТО “Світла Покрова” вручила Івану Васильовичу  Подяку “За співпрацю з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Новоодеського району щодо вивчення передового досвіду об’єднання територіальних громад” за  підписом голови Новоодеської райдержадміністрації Романа Сташука та подарувала книгу “Вклонімося і мертвим і живим”. Також гості відвідали дитяче містечко “Казка” та Баштанську ЗОШ №1.

Залишити відповідь