Баштанська міська рада

Обговорили доповнення до Стратегії розвитку Баштанскьої ОТГ

 

25 червня відбулась нарада  щодо внесення змін до Стратегічного плану розвитку Баштанської міської ради Миколаївської області на 2018-2025 роки за участі  керівників структурних підрозділів міської ради.

Нагадуємо, що в період з жовтня 2016 року до січня 2017 року експерти програми DOBRE розробили детальний діагноз існуючої ситуації в громаді, що є невід’ємною вступною частиною процесу стратегічного планування. В цей же час виявилось, що Товариство розвитку Сольца Куяльського з Польщі, яке співпрацює з Баштанською ОТГ, отримало підтримку від програми ВІТА у вигляді гранту на розробку стратегії громади. В цій ситуації розробку стратегії було здійснено за підтримки польських та українських експертів поза рамками програми DOBRE. Розроблений документ Стратегії було затверджено рішенням ради Баштанської ОТГ 20 жовтня 2017 року.

Оскільки Баштанська ОТГ і надалі співпрацює з програмою DOBRE, в березні-квітні 2018 року в ній було проведено окреме соціологічне дослідження-анкетування думки мешканців. Результати цього дослідження дозволяють сформулювати певні рекомендації щодо доповнень цього документу. Консультанти ФРМД здійснили аналіз результатів дослідження і запропонували певні доповнення до існуючої Стратегії, що сприятимуть покращенню ситуації в цих сферах.

Пропозиції стосуються таких елементів:

1. Підтримка найбільш потребуючих мешканців громади, в першу чергу – осіб похилого віку та осіб з інвалідністю;

2. Безпека в публічних місцях і безпека на дорогах;

3. Підтримка та сприяння економічному розвитку громади;

4. Активізація та внутрішня інтеграція мешканців громади, а також участь громадськості в процесах прийняття рішень органом влади.

Під час засідання присутні обговорили запропоновані рекомендації та визначились з деякими напрямками роботи.

Міська рада пропонує небайдужим мешканцям громади долучитись до внесення доповнень до Стратегічного плану розвитку та надати свої пропозиції за адресою: 56101, Миколаївська обл., м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні 38, кабінет №5 , або відправити на електронну адресу bashtrada@ukr.net

Залишити відповідь