Баштанська міська рада

Новосергіївці відзначили 148-ю річницю села

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Кожне село має свою історію, свою дату заснування, яку відмічають.

Так сталося і в Новосергіївці, 7 липня, протягом дня, з нагоди Дня села було організовано розважальні заходи для дітей: батути, солодка вата, карнавальна атрибутика, сувеніри та повітряні кульки. А 8 липня відбувся ярмарок, концертна програма, розіграш безпрограшної лотереї та народні гуляння.

Зранку до Новосергіївського сільського Будинку культури почали сходитися мешканці та гості села Новосергіївка, які приїхали привітати громаду зі 148-ю річницею з дня заснування села.

Почесними гостями на святі були міський голова Іван Рубський та головний спеціаліст відділу культури та туризму Ірина Карданюк, помічники т. в. о. старост Добренського та Новопавлівського територіальних округів, вокальний народний ансамбль народної пісні «Берегиня» Новопавлівського сільського Будинку культури на чолі зі своїм керівником Олегом Суком, танцювальні та вокальні ансамблі районного Будинку культури – «Славія», «Гармонія» та БДЮТ, вихованці ЗДО № 11 «Джерельце» та учениця Новосергіївської ЗОШ – Анастасія Рура.

Зі словами привітань до новосергіївців звернувся керманич об’єднаної громади Іван Рубський, який бажав усім присутнім міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, радості й миру та вручив цінний подарунок. Почесною грамотою Баштанської міської ради Іван Васильович відзначив директора Новосергіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Валентину Сербул за багаторічну плідну працю, чуйність, доброзичливість та з нагоди Дня села Новосергіївка.

Щирими словами усю громаду привітали депутати Баштанської міської ради Тетяна Кучеренко та Тетяна Сотнікова.

Т. в. о. старости Світлана Чернова привітала присутніх з Днем села і передала подарунок майбутньому музею міської ради – карту України вишиту бісером, яку власноруч виготовила корінна жительки села Тетяна Сотнікова.

Світлана Миколаївна відзначила вітальними грамотами подружжя Балдуків Анатолія та Тамілу, які прожили в шлюбі 56 років, за утвердження сімейних цінностей, багаторічну плідну працю на благо рідного села, чуйність, доброзичливість та з нагоди Дня села Новосергіївка. Привітали на святі й наймолодшого жителя села Єгора Болдусєва, найстаршу жительку села Надію Паненко, подружжя Лященків Максима та Світлани з народженням близнюків та подружжя Скоморохів Анатолія та Наталії за найкраще упорядковану садибу. Подяки отримали всі спонсори за надану допомогу в організації та проведенні свята.

Ввечері, після офіційної частини, новосергіївців на продовження народних гулянь зібрав музичний дует Олега та Валентини Сук, всіх присутніх частували юшкою кухарі: Надія Попенко та Інна Відюкова.

Свято вдалося на славу і жителі громади висловлювали щиру подяку організаторам за чудовий захід.

Наталія Буц, помічник старости

Залишити відповідь