Баштанська міська рада

“Ніхто не забутий, ніщо не забуте!”

Події

Під таким гаслом в Христофорівській ЗОШ I-III ступенів пройшло відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та День Перемоги (9 травня).

У ці травневі дні український народ, разом з Європою та світом, вшановує мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл.

8 травня в школі класними керівниками було проведено уроки мужності до Дня пам’яті та примирення.

9 травня біля школи було гамірно та людно, адже всі жителі зібралися на урочистий мітинг ‒ з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На початку свята всіх христофорівці привітала т. в. о. старости Золотухіна О.В., яка ще раз наголосила про героїзм наших воїнів-земляків. 111 жителів села Христофорівка загинуло на фронті, 70 ветеранів пішли із життя у мирний час.

Літературно-музичну композицію до Дня Перемоги  підготували Наливаний М.М., Тиць С.С., Цимбалюк Т.В., Божко М.П., Приходько К.Ф. та учні школи.

Присутні вшанували пам’ять всіх воїнів, які загинули захищаючи Батьківщину, хвилиною мовчання та покладанням  квітів до пам’ятника.

Український народ завжди прагнув миру і добросусідства, але сьогодні, священний обов’язок кожного з нас ‒ бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Ю.М. Божко,

педагог-організатор

Залишити відповідь