Баштанська міська рада

Нарада з міським та сільськими головами в РДА

6 червня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із головою районної ради Анатолієм Петровим провели нараду з міським та сільськими головами.

У засідані взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Луценко, працівники апарату райдержадміністрації та районної ради, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кононенко, працівники апарату міської ради, директор сервісного центру відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Д. Шевченко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Баштанського району» Оксана Шпарук, начальник районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Павло Петров, директор сервісного центру відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Шевченко, сільські голови.

У ході засідання присутні заслухали 8 питань порядку денного. Розпочав засідання виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, який нагадав присутнім про участь сільських рад у конкурсі міні проектів Миколаївської обласної державної адміністрації.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Луценко поінформувала про заходи щодо виконання місцевих бюджетів за I півріччя 2018 року.

Розглянули питання щодо управління земельними ресурсами сільських рад. Встановлення орендної плати за користування землею. Та погодили провести детальну інвентаризацію земель.

Про результати виконання Положення Баштанської районної ради «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки санітарного стану» доповідав голова районної ради Анатолій Петров.

З декларуванням доходів одноосібниками за 2017 рік присутніх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Луценко.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Баштанського району» Оксана Шпарук звітувала про результати впровадження медичної реформи I рівня. А також наголосила на необхідності придбання оргтехніки для лікарів, щоб покращити умови підписання декларацій. Укомплектованість медичних закладів гарантує залучення до роботи молоді.

Зі створенням матеріально-технічного забезпечення перших класів Баштанського району у рамках реформи освіти «Нова українська школа» присутніх ознайомив голова районної ради Анатолій Петров.

Начальник районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Павло Петров доповів про вжиття заходів щодо протипожежної безпеки в межах сільських рад у літній період, а також наголосив на необхідності відновлення під’їздів та з’єднань з водонапірними баштами для пожежних автомобілів.

Залишити відповідь