Баштанська міська рада

Нагородження переможців та учасників відеоконкурсу «Моя школа»

Події

23 травня в приміщенні кінотеатру «Юність» відбулась офіційна церемонія нагородження переможців та учасників відеоконкурсу «Моя школа», який було підготовлено у рамках підтримки розвитку інформаційних технологій та їх інтеграції в освіті Комп’ютерною Академією Шаг, за сприяння народного депутата України Андрія Вадатурського.

Нагороди отримали школи, які взяли участь у навчанні та напруженому змаганні за найкращу відеороботу. Навчання викладачами Академії проходило в Баштанському, Снігурівському та Казанківському районах, результатом якого стали відеороботи від шкільних команд. Експертним журі Комп’ютерної Академії ШАГ було переглянуто 46 відео, які подали навчальні заклади. Серед учасників були як старшокласники, так і зовсім юні претенденти на перемогу від молодших класів.
Всі освітні заклади, які взяли участь, були нагороджені грамотами. Присутні переглянули відеороботи переможців, а також відеопривітання від народного депутата Андрія Вадатурського. Вокально-інструментальний гурт «Он лайн» Будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом Віталія Костенка дарував всім присутнім гарні пісні.

Нагороди переможцям вручали директор Комп’ютерної Академії ШАГ у Миколаєві Андрій Цюрисов, який звернувся до присутніх з теплими словами привітань, та викладач Академії Олександр Передня.

У номінації «За найкраще відео» у Баштанському районі змагалися 23 команди. Три з них отримали призові місця від журі. Так, I місце посіла Баштанська гімназія; II місце ‒  Явкинська школа; III місце ‒ Мар’янівська школа.

У число призерів Снігурівського району серед одинадцяти шкіл увійшли  Баратівська школа (I місце);  Снігурівська районна гімназія (II місце) та Снігурівська школа №1 (IIІ місце ).

Серед одинадцяти шкіл Казанківського району перемогу отримали Казанківська школа №1 ( I місце);  Казанківська гуманітарна гімназія (II місце) та Володимирівська школа ( III місце).

Варто зазначити, що було оголошено окрему номінацію «Збір підписів на підтримку школи». Змагалися за першість 28 шкіл з Баштанського, Снігурівського та Казанківського районів. Перемогу отримала Інгульська школа Баштанського району.
Сюрпризом від народного депутата України Андрія Вадатурського було нагородження Лук’янівської школи, Калинівського НВК та Новоданилівської школи за креативний підхід до завдання, представники шкіл яких отримали грошову винагороду.

Боротьба між школами за квадрокоптер була запеклою. Адже голосування проходило у два етапи. Спочатку між районами, а потім перші три школи від кожного району, що набрали найбільшу кількість голосів від глядачів, потрапили до фіналу, де вирішувалась доля переможця.
В напруженій боротьбі Баштанська гімназія отримала приз глядацьких симпатій у номінації «Гран-прі».

Захід організований Будинком дитячої та юнацької творчості Баштанської міської ради.

 

Залишити відповідь