Баштанська міська рада

Нагородили переможців за кращий патріотичний вірш

19 квітня в Баштанській ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 було проведено захід з патріотичного виховання  конкурс на кращий патріотичний вірш за підтримки депутата міської ради Володимира Онищука.
На захід були запрошені міський голова І.В. Рубський, депутат міської ради В.І. Онищук, керівник волонтерської організації району І.П. Атаманчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Г.Р. Зеркаліна, завідувач методичного кабінету виконавчого комітету Баштанської міської ради Т.В. Гриненко, чемпіон України, майстер спорту С.І. Білик, керівник клубу плавання ім. С.П. Бойченка, заслужений майстер спорту, чемпіон України, керівник народного благодійного проекту «Мій дім Україна» Б.І. Білик, викладач кафедри історії МНУ ім. В.Сухомлинського В.В. Кузоватов.
Захід розпочала вчитель історії та права Л.Ю. Береза. З вітальними словами звернулась до школярів начальник відділу освіти, молоді та спорту Г.Р. Зеркаліна, а також подякувала педагогам за патріотичну підготовку дітей. Завідувач методичного кабінету виконавчого комітету Баштанської міської ради Т.В. Гриненко ознайомила з результатами конкурсу, двоє з дітей, до речі, візьмуть участь у районному фестивалі “Стань зіркою.”
Цього дня діти, переможці декламування власних віршів, ознайомили присутніх зі своєю творчістю та отримали грамоти, які вручив міський голова І.В. Рубський, а також грошову допомогу вручив депутат міської ради В.І. Онищук. Також грамотами нагородили директора Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступеня №2 Г.І. Гаву та педагогів, які підготували дітей. Родзинкою заходу стали виступи наймолодших учасників, які декламували патріотичні вірші.
Керівник волонтерської організації району І.П. Атаманчук та чемпіон України, майстер спорту С.І. Білик вручили волонтерам Баштанської ЗОШ банер з підписами подяки за патріотизм від військовослужбовців.
К І.П. Атаманчук такожтвручив подяку та медаль «За благодійну діяльність» від благодійного фонду «Хвиля добра» завідувачу методичного кабінету виконавчого комітету Баштанської міської ради Тетяні Гриненко.
Керівник клубу плавання ім. С.П. Бойченка, заслужений майстер спорту, чемпіон України, керівник народного благодійного проекту «Мій дім Україна» Б.І. Білик презентував свої книги міському голові І.В. Рубському, а депутат міської ради В.І. Онищук  книги представникам Баштанських шкіл та гімназії та обіцяв надати примірники для шкіл територіальної громади.
Тепло привітали з хлібом-сіллю та козацьким кулешем, приготованим за стародавнім рецептом в школі, викладачам кафедри історії МНУ ім. Сухомлинського В.В. Кузоватова, який ознайомив дітей з професіями історичного факультету та надав відповіді на питання, які цікавили школярів.  Б.І. Білик презентував для інституту патріотичний календар та медаль.
Головна мета зустрічі була досягнута: діти трохи інакше поглянули на своє життя, задумалися про глобальні та дуже важливі речі, а гості школи переконалися в тому, що молоде покоління – це розумні, талановиті, активні та добрі діти, які поважають і цінують те, що мають.

Залишити відповідь