Баштанська міська рада

Малят у садочку «Дюймовочка» ознайомили з основами безпеки житєдіяльності

4 грудня до вихованців садочку «Дюймовочка» завітали працівники головного управління ДСНС України у Миколаївській області: начальник караулу лейтенант С.В.Чорний та студент-практикант Д.Р.Подра.

Під час зустрічі рятувальники пояснювали дітям, чим небезпечні пустощі з вогнем, до яких наслідків вони можуть призвести. Дошкільнятам у доступній формі роз’яснили, чому не можна бавитись запальничками, користуватися побутовими приладами без нагляду дорослих. Фахівці Управління вказали малечі, що необхідно бути уважними та обережними і добре знати, як діяти у разі виникнення пожежі. Щоб малечі було весело та цікаво вивчати правила безпеки життєдіяльності С.М.Іванова влаштувала для дітей ігрове заняття. Дошкільнята виконували завдання: розміщували на дошці елементи, із яких складається пожежний щит, гралися в ігри «Загаси пожежу», «Врятуй звірят»…

Під час зустрічі малюки отримали від рятувальників листівки із основними правилами безпеки. Вражені цікавою зустріччю, дітлахи пообіцяли рятувальникам дотримуватись цих правил і не пустувати з вогнем.

 

Залишити відповідь