Баштанська міська рада

Літературно-пізнавальний захід «Крилаті друзі» в Пісківській ЗОШ

Нещодавно, 30 березня, в Пісківську ЗОШ завітали художній керівник Пісківського СБК Колодзей Любов Степанівна та сільський бібліотекар Зінько Тетяна Іванівна з цікавим літературно-пізнавальним заходом до Міжнародного дня птахів, який відзначається у світі 1 квітня. Захід був проведений з учнями молодших класів. Він був присвячений друзям нашим меншим – птахам, які такі красиві, яскраві і приносять величезну користь людям, поїдаючи шкідників і комах, тим самим зберігаючи врожай в садках і городах. Вони – частинка нашої природи, як і всі ми з вами, як і все живе на землі.

З дітками відбувся діалог, де вони навперебій розповідали як вони люблять птахів, підгодовують їх зимою, разом з татами роблять для них шпаківні, відповіли на запитання які пташки живуть на нашій території, та прийняли участь в цікавій вікторині про птахів. За кожну правильну відповідь отримували солодкі подарунки.

Далі Колодзей Любов Степанівна після вікторини, яку вона проводила, оголосила танок «Зозуля», який гарно виконала учениця школи Анастасія Курієцька.

Бібліотекар Зінько Тетяна Іванівна продемонструвала книги про птахів, загадала загадки та провела дві гри, в яких діти приймали активну участь.

Завершила захід Любов Степанівна, сказавши, що слово «щастя» кожен розуміє по своєму, але наше спільне щастя – це жити в гармонії з природою, у спілкуванні з нею, і тоді її краса ще довго буде бентежити нашу душу і дарувати свою неповторність. Вона звернулася до дітей із закликом берегти птахів, берегти природу, бо це наш спільний дім!

 

Примітка: в підготовці фотографій приймали участь Щербина Олександр, Щербина Віктор, набір тексту – Неля Колодзей

Автор статті: художній керівник Пісківського СБК

Колодзей Любов Степанівна

Залишити відповідь