Баштанська міська рада

Лідери школи об’єдналися

 Роль  учнівського самоврядування в сучасній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі.
Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність. 21 вересня 2018 року відбулися вибори президента учнівського самоврядування Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Серед кандидатів було троє  учнів нашої школи: Молодан Максим,  Сакара Марина ,  Сербін Діана .

На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи.

Напередодні виборів пройшла зустріч кандидатів із своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість поспілкуватись із претендентами на посаду президента школи.

Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. У голосуванні брали участь 88 учнів та 15 вчителів. Найактивнішими виборцями були учні 9, 5 та  класу.  Після підрахунків голосів, згідно з протоколом шкільної  виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи стала Сербін Діана , учениця 8 класу.

24 вересня перед учнівським колективом новообраний Президент школи  присягала на вірність рідній школі, обіцяла бути особистим прикладом для менших учнів, надихати їх на перемоги у навчанні, суспільно – корисних справах, постійно піклуватися про збереження шкільних традицій, примножувати добру славу Новоєгорівської школи.

А також було обрано до учнівського парламенту прем’єр-міністра Сакару Марину та створені палати і затверджено їх склад:  палата «Дозвілля» – (Бакляк Вікторія, Кульчак Анастасія,Голюхова Джесіка, Шутіна Вікторія),  палата «Інформації» – (Балицька Діана, Мичкіна Дарина, Смирнова Вікторія, Ткачук Софія),  палата «Знання»  – (Жмура Софія, Нижник Яна, Григорчук Софія, Галай Вераніка), палата «Дисципліни і порядку» – (Бєлікова Вероніка, Здоровицька Татьяна, Катрюк Вікторія, Бєлєй Анжеліка),  палата «Чистота та спорт»  –  (Скачков Богдан, Гульвас Даря, Коровін Євген). Завданням  учнівського самоврядування є:

  • Активізація діяльності учнів з акцентацією уваги на проблемах школи;
  • Сприяння виявленню лідерів серед учнів, створення умов для реалізації їх організаторських здібностей;
  • Залучення учнів до життя школи, сприяння їх участі в управлінні навчальним закладом і вирішенні питань учнівського життя;
  • Вироблення у представників учнівського самоврядування навичок управління і комунікації;
  • Забезпечення участі у самоврядуванні та житті школи учнів всіх вікових категорій;
  • формування в учнів активної громадянської і життєвої позиції, високої правової культури.

 

                                                                                          Софія Жмура

                                                                        член учнівського парламенту

 

Залишити відповідь