Баштанська міська рада

Квест-технології у ЗДО «Віночок»

Події

25 квітня на базі Баштанського ЗДО №2 «Віночок» відбулося засідання обласної творчої групи вихователів дошкільних навчальних закладів з проблеми «Забезпечення неперервності дошкільної та початкової освіти на засадах Нової української школи засобами квест-технології». До закладу завітали педагоги закладів дошкільної освіти з Нового Бугу, Миколаєва та Баштанки. На заході були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Г.Р. Зеркаліна, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Т.В. Гриненко, головний спеціаліст відділу освіти Т.В. Приходько.

Родина ЗДО №2 «Віночок»: вихованці закладу та працівники, учні Баштанської ЗОШ №1 Сорочан Ліза та її мама Антонович Наталія, гімназії ‒ Андріанарісуа Тіна і Стівен, колишні випускники садочку, щиро вітали гостей музичною композицією «Ласкаво просимо», яку готувала музичний керівник М.О. Ковтун. Під чарівну пісню, яку виконали Ліза та її мама, хореографічну композицію (працівники садочка) вихованці старших груп Ковтун Софія і Шамов Денис вручили запашний коровай гостям.

Керівник обласної творчої групи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО Г.С. Мілєніна привітала всіх з початком роботи творчої групи.

З вітальним словом звернулася до гостей і начальник відділу освіти, молоді і спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Г.Р. Зеркаліна, яка зупинилася на реформуванні у галузі освіти, особливо в початковій школі.

Про розвиток закладів дошкільної освіти у Баштанській ОТГ розповіла головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Баштанської міської Т.В. Приходько.

Директор ЗДО «Віночок» Т.М. Митрофанова презентувала свій заклад: його створення та реформування, мережу та організацію освітньої діяльності з дошкільниками, поділилася власними здобутками та нагородами.

Цікаву ранкову зустріч провела вчитель Баштанської ЗОШ №2 Н.Ф. Середича, яка відповідала вимогам нової Української школи до початкової школи.

Незвичайне, цікаве, нестандартне інтегроване заняття – квест ‒ показала разом з своїми вихованцями старшої групи Н.В. Змієвська. Діти, в ролі волонтерів планети Земля, «повертали на планету, викрадених тварин». Вихованці, подорожуючи, за маршрутним листом відшуковували, зниклих тварин. Всім присутнім сподобалися вправи з друдлами, леп-буками, шнурівками. З завзяттям діти «оживляли», розмальовували тварин за допомогою фарб, вуглинок, піпеток, косметичних засобів та інших нестандартних засобів малювання, а потім повертали тварин в їх природне середовище. З яким трепетом діти читали молитву Діви Марії, яка закликає всіх берегти природу.

Про сучасні підходи до реалізації неперервності дошкільної та початкової освіти в Баштанському ЗДО № 1 « Віночок» та Баштанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 доповіли вихователь-методист ЗДО №2 «Віночок» Т.А. Теплюк і заступник директора Баштанської ЗОШ № 1 Т.А. Войцехова.

Цікаву і змістовну ділову гру «Інноваційна майстерня –Quest» та методичний прийом «Стратегія 3-2-1» провела керівник обласної творчої групи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики  дошкільної та початкової освіти МОІППО Г.С. Мілєніна.

Учасники засідання обласної творчої групи поділилися своїми напрацюваннями, ефективними формами і методами, які застосовують в роботі з дошкільниками і висловили вдячність відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради, колективу Баштанського ЗДО №2 «Віночок» за теплу, відкриту зустріч.

Проведений захід отримав високу оцінку і слова подяки від гостей колег.

Я хочу відмітити тісну співпрацю нашого закладу з відділом освіти. Велику допомогу у підготовці до проведення ранкової зустрічі і квест-заняття надавали головний спеціаліст відділу освіти Т.В. Приходько, справжню підтримку ми отримали від начальника відділу освіти, молоді та спорту Г.Р. Зеркаліної, завідувача методичним кабінетом Т.В. Гриненко. Теплі слова вдячності висловлюю всьому колективу Баштанського ЗДО №2 «Віночок», які спрацювали як дружній, злагоджений механізм під час підготовки і проведення заходу, а директору районного Будинку культури О.Б. Крамаренко ‒ за взаєморозуміння і допомогу.

Тетяна МИТРОФАНОВА,

директор Баштанського ЗДО №2 «Віночок»

Залишити відповідь