Баштанська міська рада

Конкурс «Шляхетна україночка – 2018» відбувся в Баштанській ЗОШ № 2

Події

11 травня дев’ять прекрасних, розумних, талановитих і активних учениць1-4 класів Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 взяли участь в конкурсно-розважальній програмі «Шляхетна україночка», який ініціювала в минулому році директор школи Галина Іванівна Гавва. Свою неповторність, оригінальність і майстерність дівчатка демонстрували у конкурсах «Краса в моєму імені», «Найкраща господарочка», «Розминка», «Варенички». Привернув увагу глядачів конкурс «Дефіле у вишиванках», у якому конкурсантки продемонстрували вишуканий смак в обранні українських нарядів, створили легкі та неповторні образи.

Аліна Луценко (1-А), Софія Толочко (1-Б), Еліна Кушнір (2-А), Лілія Фадєєва (2-Б), Віталіна Чайка (2-В), Анна Бельська (3-А), Анастасія Валантир (3-Б), Аміна Семиліт (4-А), Юлія Галкіна (4-Б) дивували глядачів танцювальними постановками і подарували усім хвилини позитивних емоцій, різнобарв’я талантів.

Свято краси зібрало чимало гостей. У святково прибрану актову залу завітали батьки, вчителі, учні нашої школи. Усі із захопленням спостерігали за дійством, вболівали за конкурсанток. Гарним доповненням до свята були хореографічні та вокальні композиції учнів початкових класів.

У кожній квітці – своя чарівність. Так само, як у кожній дівчині. Треба лише вміти бачити. Глядачі нашого конкурсу не могли не помітити, що в кожній нашій конкурсантці є своя неповторність. Тож у нашому конкурсі не було переможених. Дівчатка були неперевершені і по праву отримали звання «Шляхетна україночка-2018».

Вітаємо всіх учасниць і переконані – у них велике майбутнє. Попереду у дівчаток нові конкурси і перемоги, тож бажаємо нашим україночкам чистих рос, мудрої думки, ніжності і краси. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща!

Висловлюємо щиру подяку класним керівникам 2-х класів Ользі Вікторівні Кунпан, Світлані Тимофіївні Котєговій, Наталії Василівні Буцькій, музичному керівнику Вікторії Леонтіївні Толочко, хореографу Валентині Юхимівні Чоботар за цікавий та змістовний захід. Особлива вдячність класним керівникам та батькам учасниць, які допомагали у підготовці до конкурсу та під час його проведення.

Ольга Максимова,

заступник директора

Залишити відповідь