Комунальний поступ до чистоти.

Проблема забруднення навколишнього середовища є дуже актуальною скрізь. Чистота і порядок на території ОТГ у загальній мірі залежить від кропіткої невтомної праці працівників КП “Добробут” яка безпосередньо впливає на утвердження позитивного іміджу нашого міста.

КП «Добробут» усіма своїми зусиллями і можливостями виконує активну роботу з благоустрою, наведення порядку та підтримки у належному санітарному стані нашого міста.

З початку весни у квітні-травні робітниками КП «Добробут» було проведено роботи з ліквідації стихійних звалищ на закритих кладовищах міста, ведеться систематичний контроль щодо запобігання щодо надмірного заростання бур*яном зелених зон міста. За участі залучених на громадські роботи працівників розчищено місця масового забруднення. На території міста побілено дерева, ліквідовано купи сухих гілок, облагороджено дитячі майданчики у парках міста, ведеться нагляд з підтримки клумб та квітників у належному культурному стані.

КП «Добробут» сумлінно виконує свою роботу, вчасно реагує на звернення громадян. Підприємство має потужну технічну базу. Щоденно працюють мотокоси, пили, автомобілі та трактори. Завдяки злагодженій роботі комунальним підприємством з благоустрою наше місто чисте, доглянуте та зразкове!

На фото: прибирання силами КП “Добробут” братської могили загиблих українців Баштанського повстання 1919року проти денікінців.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.