КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “МІСЬКВОДОКАНАЛ”

vodokanal-osnovnij_baner

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “МІСЬКВОДОКАНАЛ”

Про нас

Головною метою діяльності комунального підприємства “Міськводоканал” є надання якісних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення населенню та іншим споживачам.

“Міськводоканал” за формою власності – унітарне комунальне підприємство і належить територіальній громаді міста Баштанка. Майно підприємства є комунальною власністю і передано йому на праві господарського відання. За погодженням із власником (Баштанською міською радою) підприємство планує свою діяльність, визначає стратегію і основні напрямки діяльності згідно з місцевими програмами розвитку та з галузевими науково-технічними прогнозами і пріоритетами.

Існуючий комплекс підйому та приготування питної води комунального підприємства «Міськводоканал» розрахований на подачу питної води в об’ємі  7000 м?/добу та включає в себе:

– водозабірні споруди (канал-відстійник 375/50 м. з рибозахисним пристроєм);

– насосну станцію І підйому проектною виробничою продуктивністю 7000 м?/добу;

– очисні споруди водопроводу встановленою виробничою продуктивністю 7000 м?/добу

– насосну станцію ІІ підйому ;

– станцію знезараження води гіпохлоритом натрію;

– напірні водоводи Ду200-600 мм;

– насосну станцію ІІІ підйому;

– розвідні мережі протяжністю 256 км Ду50-300мм.

Комплекс  водо подачі введений в експлуатацію в 1970 році (проект ТР-1754/1970). В 1990 році проектним інститутом «Укрюжгипроводхоз» розроблено проектну документацію «Розширення водозабірних та очисних споруд Баштанського водопроводу», якою було передбачено будівництво нових очисних споруд виробничою потужністю до 25000 м?/добу з урахуванням водопостачання населених пунктів Андріївка, Зелений Яр, Трудове, Шевченко та Богомази. Через припинення фінансування будівництво нового об’єкта не завершено. В 1993 році введено в експлуатацію канал відстійник з рибозахистом,  напірні трубопроводи на майданчику водоочисних споруд, водовід від НС ІІ до НС ІІІ Ду500 мм., резервуари чистої води об’ємом  4000 м?, систему промивки існуючих попередніх фільтрів з резервуаром об’ємом 250 м?  та трубопроводом, хлораторну станцію для знезараженням води рідким хлором. У 2004 році встановлено станцію знезараження питної води із застосування гіпохлориту натрію.  У 2007-2013 роках введено в експлуатацію аналітично-вимірювальну лабораторію контролю якості питної води.

За рахунок власних та бюджетних коштів   на І, ІІ та ІІІ підйомах встановлено системи плавного пуску-зупинки та регулятори  частоти обертів електродвигунів насосних агрегатів, що дало змогу значно скоротити витрати електроенергії.

Для надання послуг з централізованого водовідведення на балансі підприємства перебувають каналізаційні очисні споруди біологічної очистки потужністю 1,0 тис. куб.м за добу, каналізаційні мережі протяжністю 21 км., каналізаційна насосна станція.

Обслуговує системи водопостачання та водовідведення кваліфікований персонал. Всього на підприємстві за штатним розкладом працює 86 працівників. Серед них інженерно-технічний персонал та робітники різних професій: оператори насосних станцій, хлораторники, слюсарі аварійно-відновлювальних робіт, електро-газозварювальники, водії, лаборанти, контролери, електрики, екскаваторники та працівники інших професій.
Шановні споживачі!

Рішенням виконавчого комітету Баштанської міської ради від 24 лютого 2015 року № 10 встановлено нові тарифи:

на послуги централізованого водопостачання:
– для населення                 8,46 грн     за 1 м3
– для інших споживачів     10,32 грн     за 1 м3

на послуги централізованого водовідведення (каналізації):
– для населення                 4,38 грн       за 1 м3
– для інших споживачів       5,04 грн.      за 1 м3

Рішення набрало чинності з 12 березня 2015 року.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб розмістити комментар.