Баштанська міська рада

КО “Правопорядок” інформує

3 квітня 2018 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Баштанської міської ради. Розглядалося 6  адміністративних справ: 4 справи – за порушення правил благоустрою (ст.152 КУпАП), 1 справу – за порушення правил торгівлі на ринках, 1 справу – за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними,слабоалкогольними напоями  і тютюновими виробами, а саме – за продаж пляшки пива неповнолітньому (ст.156 КУпАП).

На правопорушників накладено штрафів на суму 901 грн

Також  3 квітня інспекторами КО «Правопорядок» виявлено 2  факти порушення вимог правил благоустрою. Мешканці вулиць: Шевченка та Заводська звалили побутове сміття на околиці м. Баштанка, на земельній ділянці між початком вул. Заводська та колишнім свинокомплексом, за об’їзною дорогою: у першому випадку-ближче до колишнього свинокомплексу, у другому випадку – ближче до вул. Заводська.

На правопорушників складено адмінпротоколи  за ст.152 КУпАП та направлено на розгляд адміністративної комісії при виконкомі Баштанської міської ради (штрафні санкції: від 340 до 1360 грн).

Правопорушникам наголошено про необхідність обов’язково привести засмічені ділянки до належного санітарного стану.

Залишити відповідь