Баштанська міська рада

Книга – сад, що вміщується в кишеню

 

Exif_JPEG_420

У Новопавлівській ЗОШ стартував тиждень книги. А розпочали його учні початкових класів із виховного заходу «Книга – сад, що вміщується в кишеню».

З допомогою презентації діти згадали історію виникнення книги, розповіли про правила поводження з книгою.

Чертова В.М., заступник директора, школи провела  літературну гру «Мандрівка казковими стежинами». Учні 1 – 4 класів поділились на дві команди – «Котигорошко» та «Рукавичка» і за кожну правильну відповідь отримували фішки. Перша стежинка – «Стежинка казкових героїв».  Діти відгадували вікторину «З якої казки ми прийшли?» , малювали казкових героїв.

Друга стежинка «Артистична» – потрібно проспівати слова півника, коли того вкрала лисиця, пісеньку Кози – Дерези, якою вона відлякувала своїх ворогів. Третя стежинка «Спостережливих та уважних» – потрібно швидко відповідати на запитання. Наприклад: – На що вовк ловив рибу? – Хто перший знайшов рукавичку?- Скільки гномів зустріла Білосніжка? Четверта стежинка «Чарівні слова»- пригадай, хто говорив такі чарівні слова. Також діти з великим задоволенням інсценізували  улюблену  казку “Рукавичка”.

Обидві команди набрали однакову кількість фішок, тому перемогла дружба. День книги закінчився колективним переглядом мультфільмів за мотивами українських народних казок «Котигорошко та його друзі». Всі були задоволені і пішли додому з піднесеним настроєм.

Заступник директора школи Чертова В.М.

Залишити відповідь