Баштанська міська рада

Їм аплодують стоячи

Вже традиційним у нашій школі, під час проведення Тижня дитячої книги, став виступ учасників шкільного театрального гуртка «Юні таланти». У складі гуртка діти різні за темпераментом: слухняні і непосидючі, з високим і середнім рівнем навченості, зі «стажем» 7-8 років, а також новачки. Тут кожен може розкрити свій особистий творчий потенціал, вчиться володіти собою, поступово перетворюючись у креативну особистість. Ось і цього року юні актори порадували своїх шанувальників (шкільних друзів, батьків, односельців) виставою за повістю В.Чемериса «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання».

Нікого не залишило байдужим гумористичне відтворення любовних пригод Вітьки Горобця (Сомов Віктор) через якого наполегливе бажання оволодіти серцем «найкращої дівчини на всій Землі» Галі Козачки (Бондар Вікторії). Це кохання змушує героя терпіти випробування, навіть піти на дуель.

І як добре, коли в цей час поруч є справжній друг Федько Котигорошко (Короєв Олександр), який особливо багато читав про кохання і вважав себе в цьому ділі знавцем – теоретиком. Для друга Федько створив серенаду яку, переплутавши хати, співав для баби Хіврі (Ліни Гадецької), краде сливи – дарунки для Галі – у діда Свирида (Козюренка Радіона), відправляється у ролі свата до Галиної матері (Сомової Вікторії). Майстерно впоралися зі своєю роллю Донченко Данило (комірник Гуска), Неприцька Ілона (мати Вітька). Події відбуваються у селі Великі Чаплі, де ось уже 20 років несе бездоганну службу міліціонер Грицько Причепа (Гомонець Дмитро).

Їм Аплодували стоячи.

Керівник гуртка «Юні таланти» – Чорнозуб В.П.

Залишити відповідь